postheadericon Internet w sieci Play

Żyjemy w XXI wieku i dziś już chyba większość osób nie wyobraża sobie życia bez Internetu, dlatego sieć Play dba także o tych, którzy uwielbiają surfować godzinami w sieci, szukając niezbędnych informacji, przeglądając portale społecznościowe czy grając w gry online.

Po pierwsze, w ramach oferty sieci Play internauci mogą skorzystać z mobilnego Internetu na kartę, którego ogromną zaletą jest to, że to oni określają kwotę przeznaczoną na korzystanie z Internetu, a więc przy okazji uczą się kontroli wydatków i właściwego zarządzania pieniędzmi. Oczywiście, to od nich zależy także, kiedy i jak długo wykorzystują swoje środki.

Poza tym, dla osób uwielbiającym nocny tryb życia godny polecenia jest mobilny Internet na abonament (Play Online All Inclusive), gdyż gwarantuje on nielimitowany transfer nocny oraz bezpłatny dostęp do Facebocka czy nk.pl. Operator proponuje również różne stawki abonamentu i okres podpisywanej umowy, a więc każdy może znaleźć wśród licznych propozycji opcję na miarę swoich oczekiwań i możliwości pieniężnych.

Natomiast osoby, które zdecydowały się na telefon na abonament, zagwarantowany mają także Internet w telefonie (All Inclusive, Stan Darmowy). Mogą one bez ograniczeń wysyłać e-maile, kontaktować się ze znajomymi za pośrednictwem wybranych portali społecznościowych.

Jak widać, sieć Play troszczy się o swoich użytkowników i zapewnia im różnorodny dostęp (w zależności od preferencji) do tego cudu techniki, jakim jest Internet.


SZYBKI INTERNET - TANIE TELEFONY 2011