postheadericon Czasoumilacz

Lubisz niekonwencjonalne rozwiązania, chcesz zrobić swoim znajomym przyjemność, włącz czasoumilacz. Nie będą oni musieli już, dzwoniąc do Ciebie, słuchać nudnego sygnału podczas oczekiwania na to aż Ty odbierzesz telefon, ale np. miłej, łatwo wpadającej w ucho piosenki. Oczywiście, odtwarzanie utworu zakończy się w momencie odebrania połączenia prze Ciebie.

Jako „muzykę na czekanie” możesz ustawić plik, który znajdziesz w katalogu utworów stworzonych przez sieć Play, wysłuchać także 5 Top Trendów, czyli najpopularniejszych piosenek w danym okresie, królujących na listach przebojów i wybrać jedną z nich. Ale także możesz pokusić się o oryginalność i stworzyć własną kompozycję w formacie MP3.

Poza tym czasomilacz niekoniecznie musi być utworem muzycznym, jego funkcję może również pełnić nietypowe nagranie typu: „Nie gorączkuj się tak, zaraz odbiorę!” lub odgłosy zwierząt czy gwizdanie albo kompozycja, która będzie przypominać mile spędzone chwile czy ważne wydarzenia w Waszym życiu.

Niewątpliwie zaletą tej  wspaniałej usługi jest to, że w każdej chwili możemy zmieniać dźwięki, co nawet jest wskazane, gdyż ciągłe słuchanie tej samej melodii po pewnym czasie nie cieszy, a wręcz irytuje, gdy np. w czerwcu, telefonując do znajomego, słyszymy „Last Chrismes”.

Na koniec jeszcze warto dodać, że muzyka na czekanie jest także aktywna w roamingu i nie wiąże się to z dodatkowymi kosztami.

 

SZYBKI INTERNET - TANIE TELEFONY 2011