postheadericon Abonament w Play

Jeśli cenisz sobie przede wszystkim wygodę i nie chcesz się zamartwiać tym, że w najmniej odpowiednim momencie zabraknie Ci środków na koncie i nie będziesz mógł skontaktować ze znajomymi, to telefon na abonament jest właśnie najlepszy dla Ciebie!

Wbrew stereotypom oferta abonamentowa nie musi się wiązać z dużymi kosztami, gdyż sieć Play przygotowała wiele propozycji, jeśli chodzi o abonament, tak abyś mógł wybrać właściwą opcję dla siebie w zależności od środków finansowych, jakimi dysponujesz.

Możesz także wybrać wersję bez telefonu, gdy posiadasz już komórkę, która spełnia wszystkie Twoje oczekiwania i nie chcesz jej wymienić na nową, a poza tym koszty abonamentu są wtedy niższe.

Poza tym skończyły się czasy, kiedy musiałaś się wiązać z operatorem kilkuletnią umową, co często zniechęcało wielu ludzi do kupna abonamentu (obecnie umowa może być zawierana nawet na 12 miesięcy).

Poza tym Play uwzględnia różne potrzeby użytkowników. Dla osób , które „wiszą” godzinami na telefonie i często kontaktują się z numerami domowymi, sieć przygotowała specjalną ofertę abonamentu, która gwarantuje im korzystne stawki, nawet po przekroczeniu przyznanego pakietu minut („Stan Darmowy”, All Inclusive Fix). Sieć nie zapomniała także o stałych bywalcach portali społecznościowych i osóbach preferujących porozumiewanie się za pomocą e-maili (All Inclusive, All Inclusive Blacberry).

Warto też wspomnieć o tym, że w ramach Play rozmawiamy za darmo, a więc przyznane minuty możemy wykorzystać na rozmowy z osobami spoza sieci. I na koniec jeszcze jedna zaleta abonamentu – wymarzony, nowoczesny telefon, który możemy już mieć za niewielkie pieniądze i liczne promocje!

 

SZYBKI INTERNET - TANIE TELEFONY 2011